Esenler Uydu Servisi

Esenler’in tüm bölgelerine uydu anten servisi hizmeti veriyoruz. Bize 0212 625 8 625 numaralarımızdan ulaştığınızda en kısa zamanda verilen adrese ulaşıyor ve zaman kaybının önüne geçiyoruz. Profesyonel ekibimiz uydu ve çanak ile ilgili tüm sorunlarını en doğru şekilde tespit ediyor. Çözüm için nelerin gerekli olduğunu ve ücretleri size bildiriyor. Böylece iş sonunda beklenmedik ödemelerle sizi meşgul etmiyoruz.

Kanalların silindiğini fark ettiğinizde, sinyal alamadığınızda, performans düşüklüğü fark ettiğinizde uydu alıcısı tamircisine ihtiyaç duyabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli çözümler üretmeyi her zaman ilk görev sayarak işlerimizi yapıyoruz. Adrese kısa sürede ulaşan servis ekiplerimiz donanımlı araçlara sahiptir. Tamir anında ihtiyaç duyulabilecek her tür cihazı ve LNB, kablo, alıcı ve anten gibi materyalleri yanımızda getiriyoruz. Kalitesi tescillenmiş ürünler kullanarak uydu sisteminin uzun süre sorunsuz çalışmasını sağlıyoruz.

Deneyimli olmayan ve kalitesiz ürün kullanılarak yapılan işlerde kısa sürede arıza yaşanması muhtemeldir. Çanağın dönmesi, sinyal yok sorunu, kablonun çürümesi veya kopması gibi durumlar böyle çalışmaların sonucudur. Oysaki eksiksiz yapılan montajdan sonra ve kaliteli bir arıza tamiri sonucunda uydu sistemleri 5-10 yıl neredeyse sorunsuz çalışabilir. Çanak montaj ustası ya da arıza tamircisine ihtiyacınız varsa deneyimli ekibimizden destek alabilirsiniz.

Haftanın her günü ulaşılabilen numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz. Her türlü uydu sorunu veya kurulum, montaj işleri için bize başvurabilirsiniz. Servisimiz belirtilen saatte, gecikme olmadan verilen adrese ulaşır.

(0) Yorumlar

Yorum Yap