Göktürk’ün neresinde olursanız olun herhangi bir uydu arıza sorununda bizi arayabilirsiniz. İletişim 0212 625 8 625

Uzun yıllar sahada deneyim edinmiş kadromuz ve donanımlı araçlarımızla en kısa sürede adresinize ulaşıyoruz. Her arıza ya da kurulum işlemi için günlük rutininizi aksatmanıza gerek yok. Uygun olduğunuz gün ve saatler için bizden uydu arıza servisi hizmeti talep etmeniz yeterli. Konumunuza en yakın servis aracımız size en kısa sürede ulaşacaktır.

Göktürk Bölgesinde Sinyal yok sorunları, görüntü kalitesinin düşmesi, yayının aksaması veya kesilmesi gibi sorunlar yaşıyorsanız veya cihazlarınız sık sık arızalanıyorsa canınız sıkılmasın. Bu problemler çok çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilir. Kablolardaki yıpranma veya kopma, anten ile ilgili sorunlar arızalara neden olabilir. Uydu anten servisi hizmetini en iyi şekilde vermek için çalışıyoruz. Çanak anten ve uydu sistemleri konusunda uzmanlaşmış geniş bir ekibe sahibiz. Orijinal ve garantili yedek parçalar, kaliteli cihazlarla çalışıyoruz. Adrese giden araçlarımızda ihtiyaç duyulabilecek tüm materyaller hazır şekilde bulunuyor. Böylece arıza ya da kurulum işlerini en kısa sürede bitiyoruz. Yaptığımız tüm çalışmaların arkasında duruyoruz.

En kaliteli ve güvenilir hizmeti en ekonomik fiyatlara yapmaya çalışıyoruz. Bir arıza söz konusu ise sorunu tespit ediyor ve çözümün nasıl olabileceği, maliyeti hakkında size bilgi veriyoruz. Onaylarsanız çözümleri uyguluyoruz. Böylece sürpriz hesaplarla sizi baş başa bırakmıyoruz. Bir kurulum ihtiyacı olduğunda uydu sistemleri, çanak anten fiyatları hakkında net bilgiler veriyoruz.

(0) Yorumlar

Yorum Yap